Informacje o spółce

  Firma Remed Andrzej Bąkowski jest wiodącym producentem odczynników do badań hematologicznych.
  Przedmiotem działalności spółki jest wytwarzanie odczynników dla potrzeb medycyny, serwis aparatury medycznej i produkcja aparatury oraz sprzętu laboratoryjnego (mieszadła hematologiczne, fotometry płomieniowe).

  Oferta firmy skierowana jest głównie do jednostek służby zdrowia.
  Podstawowym osiągnięciem firmy jest opracowanie i wdrożenie do produkcji całej gamy odczynników do większości analizatorów hematologicznych obecnych na rynku krajowym.
Odczynniki te jakościowo są równoważne z produktami renomowanych firm światowych, a ich cena jest znacznie niższa od zagranicznych produktów, co przy obecnym stanie naszej służby zdrowia ma duże znaczenie. Asortyment produkowanych odczynników jest systematycznie poszerzany, a ich jakość poprawiana. Dotyczy to również działalności serwisowej. Wyznawana jest u nas zasada, że jeśli do danego analizatora produkujemy odczynniki to również oferujemy do niego usługi serwisowe. Wymaga to stałego szkolenia i doskonalenia kadry w zakresie profilu działalności firmy. Systemem zarządzania jakością objęta jest cała działalność firmy Remed Andrzej Bąkowski od rozeznania wymagań Klienta, przez zakupy, produkcję/realizację usług, do zabezpieczenia i dostarczenia zamówionych wyrobów/usług do Klienta.
Skuteczność systemu podlega ciągłemu doskonaleniu.
Wszystkie nasze wyroby posiadają deklarację zgodności CE.

 

 

Nasze motto:

„Nigdy nie mówimy źle o konkurencji, bo to ona wpływa

na wysoką jakość naszych wyrobów”


POWRÓT